Trijų Karalių išvakarėse kolegijos bendruomenę į Popiečio arbatėlę su Kontradansų pasišokimais pakvietė Menų studijų / mokslo klasteris „Kvietiškio dvaro aplinkos pritaikymas rekreaciniams bendruomenės poreikiams“. Mums norėjosi, kad bendruomenė įdomiau, išradingiau pradėtų Naujuosius Metus, kad mus jungtų ne tik darbiniai klausimai ir problemos, bet kad iš širdies pasilinksmintume. Nes, kaip anais laikais dvaras buvo šviesuomenės susitikimų vieta ir kultūros židinys, taip dabar šią misiją turėtume vykdyti mes, kolegijos bendruomenė.

Popietė prasidėjo visų dalyvių  iškilminga eisena-šokiu Polonezo ritmu.  Be Reverence, istorinio šokio kolektyvo, programą papildė ir praturtino Marijampolės meno mokyklos moksleivės, šokusios Luidži Bokerini Menuetą (vadovė D.Misiukevičienė) bei Sportinių šokių studijos   Pūkas  šokėjai, atlikę 2 valsus: Vienos ir Lėtąjį.

Buvo perskaityti dvaro pakajavos prisiminimai iš jos tarnystės dvare 1904 metais, išklausėme Trijų Karalių pasveikinimo ir palinkėjimų žodžius.

Muzikinius kūrinius atliko Julija Šnipaitytė (fortepijonas) ir Toma Makluševičius (gitara). Kontradansų sūkuryje sukosi bendruomenės nariai. Šventė baigėsi fantų išpirkomis; nuotaikingai ir linksmai praleistas laikas – tarsi tvirtas žingsnis į naujus gyvenimo ir darbo metus.

Vida Mickuvienė,  Menų studijų/mokslo klasterio vadovė

Popietės organizatoriai

Polonezo ritmu – renginio pradžia