Vakar Marijampolės savivaldybės konferencijų salę užpildė Marijampolės kolegijos studentai. Net šešiems geriausiai besimokantiems studentams buvo įteiktos Marijampolės savivaldybės vardinės stipendijos. Šios stipendijos Marijampolės kolegijos absolventams teikiamos nuo 2014 m.

Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė nuoširdžiai sveikino stropiausius kolegijos studentus. Mero pavaduotojas Povilas Isoda pats prisiminė savo prezidentavimo Marijampolės kolegijos studentų atstovybėje laikus ir ragino susirinkusius studentus toliau aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje. Tuo tarpu Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis džiaugėsi, jog kadaise pats baigė Marijampolės kolegiją. Stipendijų laureatams jis linkėjo išbandyti kuo daugiau veiklų ir rasti tą, kuri teiktų džiaugsmą.

Prieš įteikiant stipendijų sertifikatus, padėkos žodį tarė Marijampolės kolegijos administracijos direktorius, laikinai einantis direktoriaus pareigas Romas Giedraitis. Direktorius dėkojo už savivaldybės paramą ir džiaugėsi šiuo bendradarbiavimu, kadangi būtent tokią bendrystę skatina Švietimo ir mokslo ministerija. R. Giedraičio teigimu, Marijampolės savivaldybės vardinių stipendijų skyrimas įrodo, kad Marijampolės kolegija yra svarbi visam regionui. Jis taip pat svarstė, kad kolegijoje tikrai atsirastų ir daugiau stropių bei stipendijų vertų studentų.

Studentai atskleidė kaip pasirinko studijas

Tomas Astrauskas prisipažino, jog Socialinio darbo studijas pasirinko atsitiktinai, tačiau šis pasirinkimas nenuvylė. Vaikinui sekasi išties gerai.

 

 

 

 

 

Miglė Ašeriškytė prieš pasirinkdama Įmonių ir įstaigų administravimo studijas svarstė iš kelių galimų variantų, tačiau šis pasirinkimas atrodė turintis geriausias ateities perspektyvas.

 

 

 

 

Melita Lukoševičiūtė sakė, jog Kultūros ir sporto vadybos studijas pasirinko netikėtai, tačiau dabar ypač džiaugiasi, jog gali dalyvauti įvairiuose jaunimo projektuose.

 

 

 

 

Domantei Volteraitytei visada gerai sekėsi anglų kalba, todėl Verslo anglų kalbos studijos atrodė ypač geras pasirinkimas, kadangi šios studijos suteikia humanitarinių ir verslo srities žinių.

 

 

 

 

Akvilė Antinaitytė taip pat teigiamai atsiliepė apie savo studijas Marijampolės kolegijoje. Renkantis studijas ji nusprendė nesiblaškyti ir džiaugiasi, jog savo pašaukimą atrado arti namų. Akvilė ypač vertina puikius Marijampolės kolegijos dėstytojus, kurie padeda atsiskleisti studentams.

 

 

 

 

Gabija Smilgevičiūtė pasakojo, kad jos pasirinkimas studijuoti Kultūros ir sporto vadybą buvo natūralus, kadangi mergina užsiima kūno rengybos sportu.

 

 

 

 

Didžiuojamės šiais stropiausiais taip pat ir visais kitais Marijampolės kolegijos studentais. Dėkojame Marijampolės savivaldybės vadovams už paramą ir investiciją į mūsų miesto ateitį.

 

 

Marijampolės kolegijos informacija