Primename, kad 2018-08-13 prasideda papildomas Bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas etapas.

Iki 2018-08-17 15 val. tinklalapyje www.lamabplo.lt prašymą gali pateikti ne tik tie, kurie jau dalyvavo pirmuosiuose dviejuose Bendrojo priėmimo etapuose, bet ir visi kiti pageidaujantys studijuoti. Šiame etape galima rinktis tas pačias arba visiškai kitas studijų programas ir mokyklas, nei buvo pasirinkta pirmuosiuose dviejuose Bendrojo priėmimo etapuose. Tai paskutinė galimybė šiais metais gauti valstybės finansuojamą studijų vietą. To negali daryti tik tie asmenys, kurie jau pasirašę studijų sutartį studijuoti valstybės finansuojamoje studijų vietoje ar gavę studijų stipendiją.

Pageidaujantiems pretenduoti į valstybės finansuojamą studijų vietą Vaikystės pedagogikos studijų programoje 2018-08-16 organizuojama papildoma motyvacijos vertinimo sesija Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Motyvacijos vertinimo vietą ir laiką pageidaujantys studijuoti minėtoje studijų programoje pasirenka pildydami prašymus elektroniniu būdu.

Asmenys, jau pasirašę studijų sutartis studijuoti valstybės nefinansuojamose studijų vietose, pretenduoti gali tiek į valstybės finansuojamas vietas, tiek į nefinansuojamas. Būtina prisiminti, kad, gavus pakvietimą papildomame etape ir pasirašius naują sutartį, pirmuosiuose dviejuose etapuose pasirašytas sutartis būtina nutraukti raštu.

Pakviestųjų studijuoti sąrašai bus skelbiami 2018-08-21 iki 12 val., o pakviestieji sutartis su mokykla privalės pasirašyti 2018-08-22 ir 2018-08-23 dienomis.

Taip pat tęsiasi institucinis priėmimas į Marijampolės kolegiją. Jame gali dalyvauti asmenys, kurie nedalyvauja bendrajame priėmime. Dalyvaujantiems šiame priėmime reikia atvykti į Marijampolės kolegiją (p. Armino g. 92, centriniai rūmai, 114 kab.) ir užpildyti prašymą.

 

 

Studijų skyrius