Vasario 6–7 d. Marijampolės kolegijos aktyvių studentų ir dėstytojų komanda dalyvavo tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2020“. Tai paroda, kuri į Vilnių, Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO, jau 18-tą kartą pritraukė iki 30 tūkst. mokinių, studentų, mokytojų ir tėvų iš visos Lietuvos.

Dvi dienas parodos lankytojai buvo kviečiami dalyvauti daugiau nei 100 renginių ir įsitraukti bei susipažinti su 180 Lietuvos ir užsienio organizacijų veiklomis. Labai džiaugiamės mokinių aktyvumu ir mūsų kolegijos stendo antplūdžiu, nes ne tik pasiūlytos veiklos, bet ir noras pabendrauti, išgirsti apie atsinaujinančią Marijampolės kolegiją buvo didesnis, nei praeiti pro šalį. Ypač dėkojame pagrindiniam kolegijos mecenatui UAB „Mantinga“, kurio produkcija – spurgytės ir keksiukai – buvo dar vienu dideliu traukos objektu, skatinusiu dar ir dar kartą sugrįžti. Beje, paklausus, ką esate girdėję apie Marijampolę, vienas iš paminėjimų buvo „Mantinga“ ir jos šaldyta produkcija. Tikimės, kad pasiūlymas nusifotografuoti ir gauti momentinę nuotrauką, pasipuošti laikina tatuiruote, atspėti, kas slypi paslaptingoje dėžėje ir tai susieti su siūloma 2020-aisiais studijų programa, galimybė užprogramuoti lavinamąsias bitutes paliko lankytojų mintyse ir širdyse teigiamus prisiminimus apie kolegiją ir parodą.

Nuoširdžiai dėkojame kolegijos įvairių studijų programų studentų, dėstytojų ir darbuotojų komandai, kurių aktyvumas, pozityvi nuotaika, komandinis darbas ir noras dalintis sukūrė tokį puikų dviejų dienų renginį.

Parodos nuotraukų albumas.

Reportažas apie studijų mugę. 

 

Marijampolės kolegijos informacija