Birželio 5 d. Marijampolės kolegijoje įvyko pirmasis Švietimo ir mokslo Viceministro Giedriaus Viliūno vadovaujamos kolegijų tinklo optimizavimo darbo grupės vizitas.  Kolegijos administracija svečiams pristatė kolegijos veiklos realijas, veiklos prioritetus ir perspektyvas, susijusius su regiono plėtros procesais. Taip pat daug kalbėta apie studijų kokybės gerinimo aspektus.

Viceministras išreiškė tvirtą nuostatą, kad Marijampolės kolegijos vaidmuo regione yra ypatingai svarbus, todėl būtina stiprinti Kolegijos bendradarbiavimą su vietos savivalda ir socialiniais partneriais, kad būtų galima operatyviau ir lanksčiau reaguoti į jų poreikius.

Darbo grupė taip pat susitiko su Marijampolės savivaldybės administracija, Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo atstovais bei lankėsi Marijampolės profesinio rengimo centre.

Marijampolės kolegija viliasi, kad prasidėjęs optimizavimo procesas pasitarnaus gerinant studijų kokybę, padės pritraukti verslo investicijas bei nepakenks studijų prieinamumui.

Marijampolės kolegijos informacija