STUDENTAI,

šiame skyriuje rasite aktualiausią informaciją apie studijas Marijampolės kolegijoje. Čia sužinosite apie praktikos galimybes įvairiose įmonėse ir organizacijose, išsiaiškinsite kelią iki stipendijos ir kodėl verta turėti LSP. O jeigu jaučiate, kad charizma ir energija netelpa savyje – užsukite į skiltį apie laisvalaikį. Įvairūs meno ir sporto kolektyvai JŪSŲ laukia VISADA!

BŪSIMIEJI STUDENTAI,

šiame skyriuje pateikiama informacija besidomintiems studijomis Marijampolės kolegijoje. Čia rasite  atsakymus į klausimus apie priėmimą, apie studijų programas, sužinosite studijų įkainius, galėsite susipažinti su sėkmingą karjerą pasiekusiais kolegijos absolventais. Be to, kviečiame apsilankyti skiltyje apie kolegijos renginius, skirtus stojantiesiems.

BRANGŪS DARBUOTOJAI,

šiame skyriuje galėsite pasinaudoti prieiga prie savo darbinio elektroninio pašto ir intraneto. Taip pat čia rasite informacijos apie profsąjungą, ginčų komisiją, galėsite peržvelgti dėstytojų etikos kodeksą ir   paskaityti apie tarptautinį mobilumą. Linkime JUMS produktyvaus ir kūrybingo darbo Marijampolės kolegijoje!

MIELI SKAITYTOJAI,

džiaugiamės, kad užsukote į Marijampolės kolegijos virtualią biblioteką. Čia jūs ne tik sužinosite apie du bibliotekos padalinius, bet ir rasite nuorodų į laisvai prieinamas duomenų bazes, galėsite susipažinti su naujų knygų sąrašu, periodiniais leidiniais. Linkime JUMS smagaus skaitymo!

Naujienos

Po įtemptos kovos pasiekta antroji pergalė!

Įrašas sukurtas: .

Vakar Marijampolės kolegija namuose rezultatu 80:73 (24-16; 16-19; 20-19; 20-19) įrodė pranašumą prieš  ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto krepšinio komandą. Rungtynėse pirmuosius taškus pelnė ISM krepšininkai, o netrukus rungtynių rezultatą...

Vakar Valstybinio studijų fondo valdyba paskyrė socialines stipendijas aukštųjų mokyklų studentams. Rudens semestre jas gaus beveik 5 tūkst. studentų, kuriems bus išmokėta beveik 10,3 mln. litų.

Įrašas sukurtas: .

„Tradiciškai, daugiausia socialinių stipendijų buvo skiriama studentams iš nepasiturinčių šeimų. Šį rudenį tokių studentų yra 3357, o tai beveik 24 proc. mažiau, negu jų buvo tokiu metu praėjusiais metais“ – informavo Stipendijų ir finansinės...

Po atkaklios kovos patirtas pirmasis pralaimėjimas

Įrašas sukurtas: .

Marijampolės Kolegija išvykoje rezultatu 78-69 (17:22; 24:17; 22:19; 15:11) nusileido Lietuvos sporto universiteto antrajai komandai. Rungtynės prasidėjo netaikliomis atakomis, o pirmuosius taškus pelnė aikštės šeimininkai. Netrukus MK persvėrė...