STUDENTAI,

šiame skyriuje rasite aktualiausią informaciją apie studijas Marijampolės kolegijoje. Čia sužinosite apie praktikos galimybes įvairiose įmonėse ir organizacijose, išsiaiškinsite kelią iki stipendijos ir kodėl verta turėti LSP. O jeigu jaučiate, kad charizma ir energija netelpa savyje – užsukite į skiltį apie laisvalaikį. Įvairūs meno ir sporto kolektyvai JŪSŲ laukia VISADA!

BŪSIMIEJI STUDENTAI,

šiame skyriuje pateikiama informacija besidomintiems studijomis Marijampolės kolegijoje. Čia rasite  atsakymus į klausimus apie priėmimą, apie studijų programas, sužinosite studijų įkainius, galėsite susipažinti su sėkmingą karjerą pasiekusiais kolegijos absolventais. Be to, kviečiame apsilankyti skiltyje apie kolegijos renginius, skirtus stojantiesiems.

BRANGŪS DARBUOTOJAI,

šiame skyriuje galėsite pasinaudoti prieiga prie savo darbinio elektroninio pašto ir intraneto. Taip pat čia rasite informacijos apie profsąjungą, ginčų komisiją, galėsite peržvelgti dėstytojų etikos kodeksą ir   paskaityti apie tarptautinį mobilumą. Linkime JUMS produktyvaus ir kūrybingo darbo Marijampolės kolegijoje!

MIELI SKAITYTOJAI,

džiaugiamės, kad užsukote į Marijampolės kolegijos virtualią biblioteką. Čia jūs ne tik sužinosite apie du bibliotekos padalinius, bet ir rasite nuorodų į laisvai prieinamas duomenų bazes, galėsite susipažinti su naujų knygų sąrašu, periodiniais leidiniais. Linkime JUMS smagaus skaitymo!

Naujienos

Stojančiųjų dėmesiui!!!

Įrašas sukurtas: .

Liepos 21 d. 17 val. baigiasi prašymų pildymas ir pageidavimų koregavimas per LAMA BPO sistemą pagrindiniame priėmime. Po šio termino Jūs negalėsite nei pareikšti naujų, nei koreguoti pareikštų pageidavimų.Pakviestųjų sąrašai bus skelbiami...

Vakaras prie paminklo

Įrašas sukurtas: .

Birželio 27 – osios dienos vakarą miestelėnai ir svečiai rinkosi K. Donelaičio skverelyje prie Poeto paminklo. Pirmą kartą į tokį renginį susirinkti pakvietė Marijampolės Kristijono Donelaičio draugija. Tikimasi, kad ateityje tai gali tapti...