Marijampolės kolegijos studentai plušėjo puošdami M.A.M.A apdovanojimų dalyvius. Šį kartą garbė pagilinti grimo ir makiažo praktines žinias  didžiausiame Lietuvos Metinių muzikos apdovanojimų renginyje „M.A.M.A. 2016“ buvo suteikta Marijampolės kolegijos Įvaizdžio stilisto bei Sveikatingumo ir grožio verslo studijų programų studentėms Aivai Raulušaitytei (IV k.) bei  Ramintai Maksvytytei(II k). Studentės atviravo jog, iš pradžių šiek tiek drebėjo rankos, buvo nedrąsu, bet darbo gausa, atsakomybė už žymiausių šalies pramogų pasaulio atstovų  grimavimą buvo stipresnė už jaudulį.

Studentėms pasiruošti padėjo ir renginio metu vadovavo lektorė Birutė Stalioraitienė. Be galo daug naudos, įsisavinant televizijos, kino grimavimo specifiką ir įgūdžius,  davė grimo dailininkės Vaidos Navickaitės praktiniai seminarai. Marijampolės kolegijos komanda ne tik puikiai susitvarkė su visomis užduotimis bet su trenksmu priminė Marijampolės kolegijos vardą! M.A.M.A apdovanojimų dalyviai dėkojo už profesionaliai atliktą darbą. Dėkojame organizatoriams, grimo dailininkei Vaidai Navickaitei už pasitikėjimą  ir galimybę sudalyvauti tokio didelio masto renginyje!

Jeigu Jūs jau dirbate ar dar tik planuojate pradėti karjerą sveikatingumo ir grožio industrijoje – Sveikatingumo ir grožio verslo studijų programa subalansuota Jums. Po studijų galėsite užimti vadybininko, administratoriaus ar vadovo pozicijas sveikatingumo ir grožio, bei kitose verslo įmonėse. Studijų metu mokysitės kosmetikos chemijos ir medžiagų specifikos, stiliaus ir mados subtilybių, sveikatingumo ir grožio verslo organizavimo, veido priežiūros paslaugų detalių. Taip pat turėsite galimybę semtis praktinių žinių geriausiuose Lietuvos SPA centruose. Štai neseniai  Marijampolės kolegijos dėstytojos Ilona Grybauskienė ir Birutė Stalioraitienė su Grožio ir sveikatingumo verslo studijų II kurso studentėmis pažintinės praktikos metu lankėsi Lietuvos SPA paslaugų sostinėje – Druskininkuose. Išvykos metu studentai susipažino su teikiamomis grožio, sveikatingumo ir sveikatinimo paslaugomis  Grand SPA Lietuva, SPA Vilnius Druskininkai, Druskininkų gydykloje, viešbutyje bei SPA „Medea, viešbutyje ir SPA centre FLORES.

 

Marijampolės kolegijos informacija