Lapkričio 6 d., 11:30 val. Marijampolės kolegijos valgykloje vyks tradicinė „Pyragų diena“. Jos metu rinksime aukas nepasiturintiems Lietuvos vaikams. Visus dalyvius vaišinsime Erasmus+ studentų pagaminta turkiška arbata. Kviečiame dalyvauti ir nustebinti savo skanumynu. Galbūt jus įkvėps šis greito moliūgų pyrago receptas?

 

Paruošimas:

 

  1. Kiaušinius labai gerai išplakame su cukrumi (plakame pamažu, vis dėdami, cukrų apie 6 min. iki masė taps balta ir puri). Sudedame kambario temperatūros sviestą ir toliau plakame iki vientisos masės.
  2. Moliūgą smulkiai sutarkuojame, apšlakstome citrina, apibarstome cinamonu, gvazdikėliais ir įmaišome į kiaušinių masę. Po truputį beriame išsijotus miltus, sumaišytus su kepimo milteliais. Galiausiai įmaišome susmulkintus riešutus. Stenkitės tešlą maišyti tik tiek, kiek reikia, kad ingredientai susijungtų, nepermaišykite.
  3. Masę dedame į sviestu išteptą ir miltais pabarstytą arba kepimo popieriumi išklotą formą. kepame 180 C orkaitėje apie 50-60 minučių iki gražiai paruduos ir ištrauktas pagaliukas bus švarus.

 

SKANAUS!