Šiandien, spalio 11 d., Marijampolės savivaldybėje buvo įteiktos 6 kolegijos studentams Savivaldybės vardinės stipendijos 2019–2020 m. m. rudens  semestrui. Didžiuojamės Migle Ašeriškyte (Įmonių ir įstaigų administravimo studijų programa, 3 kursas), Edita Jankauskaite (Vaikystės pedagogikos studijų programa, 2 kursas), Gražvydu Karpavičiumi (Transporto logistikos technologijų studijų programa, 3 kursas), Melita Lukoševičiūte (Kultūros ir sporto industrijų vadybos studijų programa, 3 kursas), Mantu Steniukynu (Transporto logistikos technologijų studijų programa, 3 kursas), Gintare Radzevičiene (Kultūros ir sporto industrijų vadybos studijų programa, 3 kursas).

Iškilmingame stipendijų teikime sveikinimo kalbą sakęs meras Povilas Isoda linkėjo studentams ir toliau būti aktyviems ne tik moksle, bet ir visuomeninėje, socialinėje veikloje, o baigus mokslus likti Marijampolės regione ir taip prisidėti prie jo puoselėjimo. Administracijos direktorius Karolis Podolskis džiaugėsi bendradarbiavimu su kolegija ir ragino studentus teikti pasiūlymus miesto gražinimui, iniciatyvoms, projektams. Taip pat K. Podolskis tikisi, kad šie apdovanojamieji taps pavyzdžiu pirmo kurso studentams ar dar tik planuojantiems studijas. Mero ir administracijos direktoriaus žodžiams pritarė ir Marijampolės savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius vedėja Asta Vaznienė. Ji taip pat norėtų, kad visuomeniški, aktyvūs  studentai liktų Marijampolėje ir skleistų žinią apie tai, kad gera čia mokytis ir gyventi.

Ypatingai studentų pasiekimais, aktyvumu tiek kolegijos, tiek visuomeninėje veikloje, džiaugėsi Verslo ir technologijų dekanas Vladas Beržanskis bei Edukologijos ir socialinio darbo fakulteto dekanas Kęstutis Traškevičius. Dėkojame kolegijos direktorės Alės Murauskienės bei visos kolegijos bendruomenės vardu Marijampolės savivaldybei, jos vadovams, kad mato aukštąją mokyklą kaip labai svarbų mokslo, studijų, kultūros židinį, kad tokiomis iniciatyvomis įkvepiate studentus siekti dar daugiau savo gyvenime.

 

Marijampolės kolegijos informacija