Ar esi smalsus? Turi idėjų? Trokšti žinių ir naujų potyrių? Mąstai apie savo ateitį ir planuoji sėkmingą karjerą? Tuomet Marko moksleivių akademija kaip tik Tau.

Marko moksleivių akademija – tai užsiėmimų ciklas jauniems žmonėms, norintiems pasikartoti, pagilinti konkrečių dalykų (anglų kalbos, matematikos) žinias, o taip pat įgyti naujų žinių ir gebėjimų, padėsiančių pasirinkti studijų kryptį, profesinę veiklą bei planuoti savo vietą darbo rinkoje.

Marko moksleivių akademija siūlo rinktis šiuos modulius:

  • Matematikos modulis (IV gimnazijos klasių moksleiviams),
  • Anglų kalbos modulis (IV gimnazijos klasių moksleiviams),
  • Karjeros modulis (I – IV gimnazijos klasių moksleiviams).

Moksleiviai susipažins bei tiesiogiai pabendraus su Marijampolės kolegijos dėstytojais, geriau pasirengs matematikos, anglų k. valstybiniams brandos egzaminams, dalyvaus praktinėse veiklose, edukaciniuose žaidimuose, kuriuose turės galimybę „pasimatuoti“ įvairias profesijas, ugdysis kritinio mąstymo, kūrybiškumo, darbo komandoje įgūdžius.

Kviečiame ir Tave tapti Marko moksleivių akademijos nariu! Aktyviausi akademijos nariai, dalyvavę ne mažiau kaip 80 % užsiėmimų, gaus pažymėjimus, liudijančius, jog jie yra išklausę Marko moksleivių akademijos modulį, o tai suteikia papildomą 1 balą prie minimalaus konkursinio balo stojantiems į Marijampolės kolegiją valstybės nefinansuojamą vietą.