Erasmus+ dienoraštis – Gintaras

Gintaras Dulinskas – Informacinių sistemų technologijų studentas.

Gintaras dalyvavo Erasmus+ studentų mobilumo programoje, semestrą mokėsi Polytechnic Institute of Guarda (Portugalija).

Studentų atsiliepimai

Tarptautiniai jaunimo mainai Estijoje

Gegužės 30 d. – birželio 11d. Marijampolės kolegijos studentai dalyvavo tarptautiniuose jaunimo mainuose “Sveikata yra turtas“ (angl. „Health is Wealth“) Estijoje kartu jaunimo atstovais iš Estijos, Portugalijos, Bulgarijos ir Makedonijos.

Projekto metu dalyviai pristatė populiariausias nacionalines sporto šakas, dalinosi gerąja patirtimi apie sveikos gyvensenos propagavimą, jaunimo užimtumą bei socialinės atskirties mažinimą pasitelkiant sportą.

Visos veiklos buvo organizuotos remiantis neformaliais metodais: darbas grupėse, užsiėmimai lauke, rolių žaidimai, meniniai užsiėmimai, orientacinis žaidimas Tartu mieste. Daug dėmesio skirta Erasmus+ programos pristatymui ir tolimesniam partnerių bendradarbiavimui.

 

Susipažinkite su Marijampolės kolegijos studentais, kurie studijavo arba atliko ERASMUS praktiką!

Trys Įstaigų ir įmonių administravimo studentės Erika, Gintarė ir Lina vieną pavasario semestrą praleido Bulgarijoje International University College (http://www.vumk.eu/). Merginos džiaugėsi kitoniškais studijų metodais, draugiškais ir jaunatviškais dėstytojais, aukšta studijų kokybe, naujaisiais draugais iš įvairių Europos šalių, bei anksti atšilusiais orais, studentišku laisvalaikiu ir pramogomis. Šis universitetas koledžas įsikūręs netoli Juodosios jūros, ir atvykstantiems studentams siūlo rinktis iš keturių studijų programų anglų kalba:
International Hospitality Management
International Business and Management
Business and Management Studies
Business Information Systems

 STUDENČIŲ PRISTATYMAS

Erika, Gintarė ir Lina 2013 m. birželio-spalio mėnesį atliko ERASMUS praktiką su JOBTRUST programa ir dirbo Kretoje, Khalkidhiki, Korfu.

Čia galite pamatyti jų pristatymą.