Studentų atstovybė (MKSA)

Marijampolės kolegijos studentų atstovybė – Marijampolės studentijai atstovaujanti, nepolitinė, demokratiniais, visuomeniniais pagrindais dirbanti institucija, kurios veiklą reglamentuoja Lietuvos Respublikos aukštojo mokslo įstatymas. Atstovybė dirba Marijampolės studentijos labui, gina jų teises ir interesus, atstovauja jiems kolegijoje, Marijampolės mieste ir už jo ribų, aktyviai dalyvauja Lietuvos studentų atstovybių sąjungos veikloje atstovaujant studentiją nacionaliniu mastu.

IMG_7485Studentų atstovybės tikslas – atstovauti studentus regioniniu ir nacionaliniu mastu, svarstant įvairiausius su studentais susijusius klausimus. Atstovybė taip pat yra ir ta vieta, kur atėjęs visada gali gerai praleisti laiką ar užduoti rūpimus klausimus, nepaisant to ar jie yra apie studijų procesus ar apie laisvalaikį.

MKSA Vizija – Pilietiškas ir aktyvus studentas vieningoje Marijampolės kolegijos studentų bendruomenėje.

MKSA Misija – Kokybiškai atstovauti studentams, kuriant jiems palankias studijų sąlygas ir turiningą laisvalaikį.

Studentų atstovybėje vykdoma plati veikla, tad kiekvienas čia atėjęs gali rasti veiklą, kuri jam bus mėgstama. Studentų atstovybėje yra šie komitetai: Laisvalaikio klubas – tai studentų kolektyvas, kuriame kuriamos genialios idėjos, organizuojami šaunūs renginiai, vakarėliai bei atrakcijos; besidomintiems studijų kokybe, skirtas Soc. akademinių reikalų komitetas; Žmogiškųjų išteklių komitetas skirtas tiems, kurie mėgsta bendrauti ir aplink save suburti daug žmonių, domėtis tuo, kas patinka kitiems ir rūpintis klausimais, kurie kyla atstovybės viduje. Informacinio komiteto pagrindinė funkcija rūpintis aktualios informacijos sklaida, na o LSP komitetas rūpinasi visais klausimais susijusiais su studento pažymėjimo išdavimu, teikiamomis nuolaidomis ir kt. Tad, jeigu prisijungus prie vieno komiteto, ilgainiui nepatiks jo veikla, visada galima pasirinkti kitą.

Su mumis visada galima bendrauti el. paštu president@mksa.lt arba tiesiogiai susisiekus duotais kontaktais, kuriuos rasite internetinėje svetainėje www.mksa.lt.

Mes niekada studentui nepasakome NE, todėl nebijokite į mus kreiptis ir prisijungti prie mūsų veiklos!!!

IMG_8451

Truputis istorijos…

…2001m. rugsėjo 11d. – Marijampolės kolegijos studentų atstovybės (MKSA) veiklos pradžia. Šią dieną buvo patvirtinti pirmieji studentų atstovybės (SA) įstatai, viešai paskelbti nariai bei išrinktas pirmasis prezidentas. 2001 m. gegužės 14 d. MKSA įteisinta kaip juridinis asmuo. MKSA istorijoje tai buvo svarbus žingsnis link savarankiškumo ir sustiprėjimo. Tikriausiai kyla klausimas, kam reikalinga ši savivalda? Atsakymas būtų labai paprastas: studentų atstovybė pirmiausia atstovauja visai Marijampolės kolegijos (MK) studentijai, gina jų teises ir pareigas, rūpinasi geresnėmis studijų, gyvenimo bendrabutyje sąlygomis, domisi kitais studentams rūpimais klausimais.

MKSA veikla labai plati. Ji apima ne tik socialinius, akademinius klausimus, bet ir studentų laisvalaikio organizavimą. Taip pat MKSA rengia projektus, vykdo akcijas.

IMG_7627   IMG_0537

Mūsų organizuojami renginiai jau tapo tradiciniais: Rugsėjo 1-oji, „Fuksynos“, „Valentynkė“, „Metų Dėstytuvas“ bei daugelis kitų. MKSA organizuojamų renginių linksmiausioji vakaro dalis vyksta pramogų centre „Lūna“. Vykdomi renginiai skirti ne tik studentams, bet visai akademinei bei miesto bendruomenei. Žinoma, MKSA kasmet tobulėja, todėl atsiranda vis daugiau naujų idėjų, naujo pobūdžio renginių.

 

 

Nuo 2004 m. rugsėjo mėnesio veikia interneto svetainė www.mksa.lt. Svetainėje veikia forumas, kuriame galite pasisakyti įvairiomis temomis, pateikti klausimus, į kuriuos Jums atsakys už konkrečią sritį atsakingi MKSA nariai. Norintiems bendrauti yra galimybė įsijungti į pokalbių svetainę. Puslapyje galite peržiūrėti jau įvykusių renginių linksmiausias akimirkas bei atsiliepimus. Norintiems susipažinti su atstovybės nariais pagelbės specialiai sukurta skiltis apie MKSA narius.

Manome, kad studentai turi ne tik aktyviai dalyvauti studijų procese, mokytis ir visokeriopai tobulėti, bet ir dalyvauti kuriant bei gerinant savo miesto įvaizdį, siekti įgyvendinti naujas idėjas, rodyti iniciatyvą, semtis patirties iš miesto bendruomenės.

Marijampolės kolegijos studentų atstovybė į savo gretas kviečia visus, besidominčius aktyvia veikla ir norinčius joje dalyvauti.

Oficiali Marijampolės kolegijos studentų atstovybės interneto svetainė: http://www.mksa.lt

 IMG_1195 IMG_1273

Studentų atstovybės kontaktai

PareigosVardas, pavardėTelefonasEl. paštas
Studentų atstovybės prezidentasMingaudas Kalvaitis+370643 33161president@mksa.lt
Informacinio komiteto koordinatorius informacinis.mksa@gmail.com
Laisvalaikio klubo koordinatoriuslaisvalaikioklubas.mksa@gmail.com
LSP koordinatorius marko15lsp@gmail.com
Socakademinio komiteto koordinatorius socakademinis.mksa@gmail.com
Žmogiškųjų išteklių komiteto koordinatorius zmogiskuju.istekliu.komitetas@gmail.com