Šiandien (lapkričio 6 d.) Marijampolės kolegijos bendruomenė, nešina savo keptais pyragais, keksiukais, sausainiais, mėgstamais puodeliais kavai / arbatai, susirinko švęsti Pyragų dienos.

Nuo 9.30 pirmojo aukšto fojė šurmuliavo visa kolegijos bendruomenė, susibūrusi dar vienai prasmingai akcijai – aukoti kalėdinei vaiko svajonei, o gal net ne vienai. Tinklalapyje www.vaikusvajones.lt iki šv. Kalėdų atsiras ne viena dešimtis didesnių ar mažesnių Lietuvos vaikų troškimų. Kiek svajonių mūsų kolegijos bendruomenė išpildys, priklausys nuo to, kokio dydžio auka kiekvienas prisidėsime. Kokios mūsų Marijampolės regiono vaikų svajonės? Striukė, žieminiai batai, sportiniai šviečiantys bateliai, sportinis kostiumas ir pan. Verčia susimąstyti, ar tai svajonės, ar būtinybė mūsų šalies mažiesiems.

Dėkojame visiems, kurie kepė pyragus, paliko piniginę auką ar tiesiog atėjo susišilti prie puodelio kavos / arbatos ar pasivaišinti saldėsiais. Gera dovanoti ir žinoti, kad mes prisidedame prie svajonių išpildymo.

 

Viešosios komunikacijos ir marketingo skyriaus vedėja

Ina Miniotienė