Technologijų katedros narių kontaktai

Eil. Nr.Vardas, pavardėPareigosTelefonasEl. paštas
1.

Daiva Kalvaitienė

Katedros vedėja, lektorė

8-682-50547

daiva.kalvaitiene@mkolegija.lt

2.Kristina Gramienė

Katedros sekretorė

8-616-43714

tk@mkolegija.lt

 3.Raimonda Čelkienė

Lektorė

raimonda.celkiene@mkolegija.lt; celkiene@gmail.com

 4.Romualda Grigorienė

Lektorė

romualda.grigoriene@mkolegija.lt

5.

Germanas Budnikas

Docentas, daktaras

germanas.budnikas@mkolegija.lt

6.

Algimantas Gabrielaitis

Lektorius

8-686-87588

algimantas.gabrielaitis@mkolegija.lt

7.

Andrejus Jerešiūnas

Docentas, daktaras

8-682-34448

andrejus.jeresiunas@mkolegija.lt

8.

Loreta Jurgelaitienė

Lektorė

8-617-67624

loreta.jurgelaitiene@agrokoncernas.lt

 9.

Vilija Karbauskienė

Asistentė

vilija.karbauskiene@mkolegija.lt

10.

Arvydas Kardišauskas

Lektorius

8-615-20054

kardisauskas@gmail.com

11.

Vitas Kirtiklis

Lektorius

8-686-59460

vitas.kirtiklis@mkolegija.lt

12.

Dalius Makackas

Docentas, daktaras

8-652-53695

dalius.makackas@ktu.lt

13.

Irutė Matulaitienė

Lektorė

8-600-67143

irute.matulaitiene@mkolegija.lt

14.

Dalia Miliuvienė

Lektorė

8-620-19986

dalia.miliuviene@mkolegija.lt

15.Giedrius NaruševičiusAsistentasgiedrius.narusevicius@mkolegija.lt
16.

Inga Pupelienė

Lektorė

8-640-31623

ingapupeliene@gmail.com

17.

Vilma Riškevičienė

Lektorė

8-686-11264

vilma.riskeviciene@mkolegija.lt

 18.

Vidas Skilandis

Asistentas

vidas.skilandis@mkolegija.lt

19.

Irena Sviliuvienė

Lektorė

8-682-13033

irena.sviliuviene@mkolegija.lt

20.

Ginta Šnipaitienė

Lektorė

8-612-50664

ginta.snipaitiene@mkolegija.lt

21.

Mindaugas Šnipaitis

Lektorius

8-682-50523

8-612-88087

mindaugas.snipaitis@mkolegija.lt

22.

Rimvydas Šoblinskas

Lektorius

8-627-46922

rimvydas.soblinskas@mkolegija.lt

23.

Arnoldas Užupis

Docentas, daktaras

8-687-23369

arnoldas.uzupis@gmail.com

24.

Egidijus Vasiliauskas

Lektorius

8-687-26896

egidijus.vasiliauskas@mkolegija.lt

25.

Mindaugas Zdanevičius

Asistentas

8-611-19221

mindaugas.zdanevicius@mkolegija.lt

26.

Stanislovas Žiūkas

Lektorius

8-612-88094

stanislovas.ziukas@mkolegija.lt

27.

Edvinas Pašiūnas

Asistentas

8-652-10141

Edvinas.pasiunas@mkolegija.lt