Primename, kad nuo rugpjūčio 1d. 12:00 val. iki rugpjūčio 3 d. 16:00 val. vyksta antrasis Bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas etapas. Norintys dalyvauti LAMABPO sistemoje turi patvirtinti pageidavimą dalyvauti šiame etape  tuomet gali keisti pirmajame etape pasirinktų pageidavimų prioritetus bei įtraukti naujus pageidavimus, bet tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas..

Asmenys, jau pasirašę studijų sutartis studijuoti valstybės finansuojamoje vietoje, antrame etape į valstybės finansuojamą vietą kitoje studijų programoje ar mokykloje pretenduoti negali. Jei sutartis pasirašyta studijoms valstybės nefinansuojamoje studijų vietoje, pretenduoti galima tiek į valstybės finansuojamas vietas, tiek į nefinansuojamas. Būtina prisiminti, kad, gavus pakvietimą antrame etape ir pasirašius naują studijų sutartį, pirmajame etape pasirašytą sutartį būtina nutraukti.

Pakviestųjų studijuoti sąrašai bus skelbiami 2018-08-07 iki 12 val., o pakviestieji sutartis su mokykla privalės pasirašyti rugpjūčio 8 – 9  dienomis.

Atkreipiame dėmesį, kad Marijampolės kolegijoje taip pat tęsiasi institucinis priėmimas į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Jame gali dalyvauti ir tie asmenys, kurie dėl per mažo konkursinio balo negalėjo dalyvauti bendrajame priėmime. Dalyvaujantiems šiame priėmime reikia atvykti į Marijampolės kolegiją (p. Armino g. 92, Centriniai rūmai, 114 kab.) ir užpildyti prašymą.

 

Priėmimo tarnybos kontaktai

Tel. +370 612 88087

El. paštas  priemimas@mkolegija.lt

 

Studijų skyrius