Kaip saulėtą rugsėjo rytą bendruomenę gali suburti ir pradžiuginti obuolių sodas? Ogi pirmiausia, smagi žinia – Marijampolės kolegija turi SAVO sodą, antra – saldus obuolių derlius gausiai užderėjo ir trečia – kolegijos bendruomenė sugalvojo, kaip šiomis gėrybėmis galės pavaišinti studentus, kolegas, svečius. Taigi, trečiadienio rytą būrys bendraminčių skubėjo į sodą rinkti rudens derliaus – sultingų obuolių. Netylant smagiems pašnekesiams ir juokui, sparčiai pilnėjo pintinės, kibirai, maišai ir gimė gražios mintys – išspausti gardžių sulčių, iškepti obuolių pyragą, o svarbiausia – viskuo dalintis su bendruomene.

Ypatingai norime pasidžiaugti mūsų absolvento, alumno, buvusio studento, o dabar jau ir socialinio partnerio ,,Tomo sultys“ iniciatyva – išspausti sultis. Kai siaučia virusai,  juk labai svarbu kiekvienam stiprinti imunitetą, saugiai burtis ir gyventi sveikai.

Taigi, dabar laukia kitas smagus darbas – sugalvoti MŪSŲ sodo sulčių pavadinimą! Sekite naujienas Facebook ir aktyviai dalyvaukite balsavime, kuris startuos artimiausiomis dienomis.

Daugiau akcijos akimirkų FB nuotraukų albume

 

Marijampolės kolegijos informacija