Naujienos
Apie akademiją
Moduliai
Registracija

MARKO MOKSLEIVIŲ AKADEMIJA – tai užsiėmimų ciklas jauniems žmonėms, norintiems pasikartoti, pagilinti konkrečių dalykų (lietuvių k. ir literatūros, anglų kalbos, istorijos, matematikos) žinias, o taip pat įgyti naujų žinių ir gebėjimų, padėsiančių pasirinkti studijų kryptį, profesinę veiklą bei planuoti savo vietą darbo rinkoje.

Marko moksleivių akademija siūlo rinktis šiuos modulius:

  • Lietuvių k. ir literatūros (IV gimnazijos klasių moksleiviams),

  • Anglų kalbos (IV gimnazijos klasių moksleiviams),

  • Matematikos (IV gimnazijos klasių moksleiviams),

  • Istorijos (IV gimnazijos klasių moksleiviams),

  • Karjeros (I–IV gimnazijos klasių moksleiviams).

Moksleiviai susipažins bei tiesiogiai bendraus su Marijampolės kolegijos dėstytojais, geriau pasirengs lietuvių k., anglų k., istorijos, matematikos valstybiniams brandos egzaminams, dalyvaus praktinėse veiklose, edukaciniuose žaidimuose, kuriuose turės galimybę „pasimatuoti“ įvairias profesijas, ugdysis kritinio mąstymo, kūrybiškumo, darbo komandoje įgūdžius.

Kviečiame ir Tave tapti Marko moksleivių akademijos nariu! Aktyviausi akademijos nariai, dalyvavę ne mažiau kaip 80 % užsiėmimų, gaus pažymėjimus, liudijančius, jog jie yra išklausę Marko moksleivių akademijos modulį, o tai suteikia papildomą 1 balą prie minimalaus konkursinio balo stojantiems į Marijampolės kolegiją valstybės nefinansuojamą vietą.

KONTAKTAI: +370 612 88087, markoakademija@mkolegija.lt, Marijampolės kolegija, P. Armino g. 92-4, Marijampolė