Atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl COVID-19 bei vadovaujantis Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos sprendimu, informuojame, kad dviem savaitėms (nuo 2020-03-16 iki 2020-03-28) Marijampolės kolegijoje stabdomos studijos bei keičiama darbo organizavimo tvarka.

Nuolatinių ir ištęstinių studijų studentams atšaukiami akademiniai užsiėmimai. Jei prevencinių priemonių taikymo laikotarpis bus pratęstas, studijų procesas bus vykdomas nuotoliniu būdu.

Dėstytojai per šias dvi savaites turi pasirengti studijų proceso vykdymui nuotoliniu būdu ir iki kovo 18 d. (trečiadienio) informuoti programų komitetų pirmininkus, kokiu būdu (Moodle, virtualios paskaitos, Skype, konsultacijos elektroniniu paštu ar kt.) organizuos savo dalyko dėstymą.

Programų komitetų pirmininkai iki kovo 19 d. 10 val. turi informuoti dekanus, kokiu būdu vyks nuolatinių ir ištęstinių studijų procesas, jei prevencinių priemonių taikymo laikotarpis bus pratęstas.

Kiti kolegijos darbuotojai dirbs įprastu savo darbo grafiku.

Darbuotojų komandiruotės, tarptautiniai vizitai bei dėstytojų atvykimas į kolegiją iš užsienio šalių atšaukiami, o suplanuotos Erasmus+ išvykos nukeliamos tolimesniam laikui.

Edukacinio aukštojo mokslo studijų centro organizuojamų renginių, kursų bei seminarų vykdymas nukeliamas vėlesniam laikui.

MarKo moksleivių akademijos užsiėmimų grafikas perkeliamas 2 savaitėms į priekį. Atnaujintą grafiką rasite paspaudę nuorodą.

Tėvams ir globėjams, auginantiems mažus vaikus, kuriems reikia priežiūros, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo derinti su darbdaviu ir pasirinkti galimus variantus: nuotolinis darbas, nedarbingumo pažymėjimas, atostogos, šeimos narių pagalba.

 

Saugokime save ir aplinkinius, likime budrūs ir sąmoningi.

 

Marijampolės kolegijos informacija