Erasmus+ studijos ir praktikos

Marijampolės kolegija įgyvendina Erasmus+ programos KA1 veiklas organizuodama studentų ir personalo mobilumą.

Erasmus+ programa remia ir skatina studentų bei absolventų, dėstytojų ir administracijos personalo mobilumą bei daugiašalį bendradarbiavimą tarp aukštojo mokslo institucijų tarpusavyje ir su verslo įmonėmis bei kitomis organizacijomis.

Erasmus+ studentų mobilumas studijoms ir praktikai bei darbuotojų mobilumas dėstymui ir mokymams vykdomas į tas užsienio aukštojo mokslo institucijas, su kuriomis Universitetas turi pasirašęs Erasmus+ sutartis. Studentų praktikų ir darbuotojų mokymų vizitai gali vykti ir į tas organizacijas, su kuriomis Universitetas neturi pasirašęs bendradarbiavimo sutarčių, tačiau priimančioji institucija atitinka Erasmus+ dalyvio reikalavimus ir sutinka priimti Universiteto studentus ar darbuotojus.

CHARTIJA

Marijampolės kolegijos Erasmus aukštojo mokslo chartija

Erasmus aukštojo mokslo chartija (ECHE) užtikrina kokybišką Erasmus+ veiklų įgyvendinimą mokslo ir studijų institucijose. ECHE suteikimas patvirtina, kad Erasmus+ programos tikslai yra ir pačios institucijos modernizavimo ir tarptautiškumo strategijos dalis ir kad institucija įsipareigoja laikytis visų keliamų Erasmus+ programos įgyvendinimo reikalavimų bei Europos bendradarbiavimo principų.
CHARTIJA

Kontaktai ir daugiau informacijos

Projektinės veiklos ir tarptautinės partnerystės skyrius

Vadovė Odeta Gluoksnytė
odeta.gluoksnyte@mkolegija.ltinternational@mkolegija.lt

Vadybininkė Monika Pileckaitė
monika.pileckaite@mkolegija.lt,  international@mkolegija.lt

STUDENTAMS

PERSONALUI

Eil. Nr.Aukštojo mokslo institucijos pavadinimasŠalisSritisEl. paštas
1International University CollegeBulgarijaBusiness Administrationerasmus@vumk.eu
2Adnan Menderes UniversitesiTurkijaEducational Sciences, Business Management,Agricultural Sciencessedasaracal@adu.edu.tr
3Panstwowa Wyzsza Szkola Zawodowa w CiechanowieLenkijaPhysics,Agriculture,Engineering and Engineering Trades,Economicserasmus@pwszciechanow.edu.pl
4Polytechnic Institute of GuardaPortugalijaEducational Sciences, Business  Administrationgmc@ipg.pt
5Coventry UniversityJKProject Managementstefan.musiol@coventry.ac.uk
6Selahaddin Eyyubi UniversityTurkijaTeaching :  Economics and Finance; Training: TBA?erasmus@seu.edu.tr
7Universidade de EvoraPortugalijaProject Managementdmri@uevora.pt
8European University in RadomLenkijaBusiness Administration, Pre-school Education,Office Administration, Public Cateringt.pysiak@eust.pl
9Fachhochschule der Wirtschaft NRW (University of Applied  Sciences Paderborn)VokietijaBusiness Management,Business AdministrationKarin.carroll-scott@fhdw.de
10Ekonomikas un kulturas augstskola (The university College of Econimics and CultureLatvijaBusiness Administration,Social And Behavioural Sciences,Languageserasmus@eka.edu.lv
11Sakarya UniversityTurkijaBusiness Management,Economics and Finance,Social Work,Pre-school Education,Informatics,Law,Transportation,Sport Managementerasmus@sakarya.edu.tr
12University of HuelvaIspanijaBusiness Administration,Social Work, Languagesdrinter@uhu.es
13Wyzsza Szkola Biznesu w Dabrowie Gorniczej (The Academy of Business in Dabrowa)LenkijaBusiness Administration, Information  and Communication Technologiesdczerniak@wsb.edu.pl
14The D. A. Tsenov Academy of EconomicsBulgarijaBusiness Administrationmarusia@uni-svishtov.bg
15Usak UniversityTurkijaBusiness Administration,Finance, Management Administrationerasmus@usak.edu.tr
16Polytechnic Institute of GuardaPortugalijaEducation Sciences, Business Administrationgmc@ipg.pt
17Universitat Politecnica de ValenciaIspanijaLanguages, Mechanical English, Electonic English,Business Administration, Information and Communication Technologies, Social Workrelint@etsid.upv.es
18Higher Educational Establishment of Ukoopspilka Poltava University of Economics and TradeUkrainaManagement,Computer Sciences and Information Technologies,Economics,Food Technology,Accounting and Taxation,Philology(translation), Law, Public Administrationgrant.puet@gmail.com
19Bingol UniversityTurkijaBusiness and administration, information and communication technologies; agriculturescamuka@bingol.edu.tr ;  erasmus@bingol.edu.tr
20Via University CollegeDanijaSocial Educationen.via.dk
21University of DubrovnikKroatijaEconomics, business and administrationinternational@unidu.hr
22Kocaeli UniversityTurkijaInformation and Communication Technologies, Information and Communication Systemsinternational@kocaeli.edu.tr
23Adnan Menderes UniversityTurkijaHuman Resourceserasmus@adu.edu.tr.
24Universidad de la LagunaTenerifėBusiness and administration, Accounting and taxation, Management and administration, Law, Agriculturevicpin@ull.es orisal@ull.es
25Kujawy and Pomorze University in BydgoszszLenkijaEconomics, Business and Administration, Education, Business English, English Language and Literature, Information Technology Systems, Computer sciences, Law internationaloffice@kpsw.edu.pl
26Ardahan UniversityTurkija
27Bulent Ecevit UniversityTurkijaBusiness and administrationerasmus@beun.edu.tr
28Liepaja UniversityLatvijaSocial work, Teacher Training/ Pedagogyerasmus@liepu.lv
29University of SirnakTurkijaBusiness management, Social workba-erasmus@sirnak.edu.tr
30Trabzon UniversityTurkijaPre-school teacher education, Lawofinaf@trabzon.edu.tr
31Munzur UniversityTurkijaBusiness English, IT, Business and Administration Econimics, Mechanical Enginiering, Sociology, Applied English and Translation Program, Foreign Languages and Cultures, Culture Technologies, Accounting and Taxation, Hair Care and Beauty Services, Child Care and Youth Services, Office Management and Executive Assistanterasmus@munzur.edu.tr
32College of Business AdministrationLatvijaManagement and Administration, Secretarial and Office work, Business and Administration, Accounting and Taxation, Lawieva.antone@bvk.lt
33The President Stanislaw Wojciechowski State University of applied SciencesLenkijaBusiness and administration, Personal servicestmanasterska@wp.pl
34Bilecik Seyh Edebali UniversityTurkijaBusiness and administration, Social work  and counsellingerasmus@bilecik.edu.tr
35Alanya Alaaddin Keykubat UniversityTurkijaBusiness and administration, Pre-school teachingerasmus@alanya.edu.tr
36University College of BusinessAlbanijaAccounting and Taxation, Business and administration, Business Informaticsidinoshi@kub.edu.al