Vasario 1 d. Marijampolės kolegijoje vyko istorinė diplomų įteikimo ceremonija. Profesinio bakalauro diplomus atsiėmė pirmieji keturi transporto logistikos technologijų absolventai kartu pasirinkę gretutines vadybos studijas.

„Tai pirmas kartas Marijampolės kolegijos istorijoje, kai studentai kartu įgyja inžinieriaus ir vadybininko išsilavinimus. Esu įsitikinęs, kad šiems absolventams bus nesudėtinga rasti gerai apmokamus darbus. Šiandien įmonės, kaip niekad, stengiasi sutaupyti ir optimizuoti savo veiklą todėl ieško universalių ir prisitaikyti gebančių darbuotojų. Šie absolventai per 3 su pusę metų įgijo dvigubą aukštojo mokslo diplomą.“, – sako Marijampolės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto dekanas Vladas Beržanskis.

Penktadienio popietę absolventus sveikino artimieji, dėstytojai ir kolegijos administracijos atstovai. Ceremonijos metu nuo dvigubus diplomus atsiėmusių absolventų veidų nedingo šypsenos. Absolventas Žygimantas Čemerka papasakojo, kad jam, kaip inžinieriui, vadybos studijos buvo įdomi ir naudinga patirtis. Pasirinkęs gretutines studijas vaikinas įgijo rinkos valdymo, pardavimų vadybos ir prekybos organizavimo kompetencijų. Konkrečių ateities planų Žygimantas dar neturi, tačiau jam ypač patiko studijų praktika logistikos įmonėse, todėl planuoja ir toliau dirbti šioje srityje.

 

 

 

Marijampolės kolegijos informacija