Birželio 23 d. į kolegijos Iškilmių salę rinkosi bendruomenės nariai, kurie dėl karantino įneštų pokyčių taip seniai besimatė, besidalino permainomis, pasiekimais ir rūpesčiais. Susirinkimo tikslas buvo apžvelgti praėjusius 2019–2020 studijų metus ir planuoti naujuosius.

Kolegijos direktorė Alė Murauskienė priminė kolegoms apie organizacinės struktūros įvykusius pasikeitimus, apie tęsiamą infrastruktūros optimizavimo procesą, kuris liečia su studijų procesu nesusijusių patalpų atsisakymą ir naujos studijų bazės sukūrimą, o senosios – tobulinimą. Informavo apie studijų krypčių išgryninimą, esminį programų atnaujinimą bei naujų parengimą. Žinoma, kolegoms padėkota už darbą karantino laikotarpiu, kuris buvo visai bendruomenei išbandymas, bet įveiktas be nesklandumų, o kaip tik – visus kartu užauginęs ir pastiprinęs. Apskritai praėję 2019–2020 studijų mokslo metai visiems buvo pokyčių pradžia.   

Bendruomenei prisistatė ir savo kuruojamas veiklas pristatė naujieji pavaduotojai, kurie naująsias pareigas pradėjo eiti per karantiną – pavaduotoja akademinei ir mokslo taikomajai veiklai Ilona Mulerenkienė bei pavaduotojas infrastruktūrai ir projektinei veiklai Mindaugas Lelešius. Edukologijos ir socialinio darbo fakulteto dekanas Kęstutis Traškevičius ir Verslo ir technologijų fakulteto dekanas Vladas Beržanskis pateikė praėjusių mokslo metų apžvalgas bei perspektyvas. Pasidžiaugė dėstytojų iniciatyvomis, įvykusiais renginiais bei konferencijomis. Studentų priėmimo rezultatus pateikė Kristina Miškinienė, Studijų ir karjeros skyriaus vadovė. Tyrimo apie kolegiją stojančiųjų akimis, kuris apėmė Pietų Lietuvos regiono mokyklas, apžvalgą bei išvadas pateikė Živilė Advilonienė.

Dėkojame visiems pranešėjams už nešamas žinias, įkvėpimą bei susirinkusiems bendruomenės nariams už laiką ir norą veikti.

 

Marijampolės kolegijos informacija ir nuotraukos