Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, esant ekstremaliai situacijai dėl naujojo koronaviruso (COVID-19), informuojame, kad nuo 2020-03-16 iki 2020-03-30 Marijampolės kolegijoje stabdomos studijos bei keičiama darbo organizavimo tvarka.

 

Nuolatinių ir ištęstinių studijų studentams atšaukiami akademiniai užsiėmimai. Jei karantinas bus pratęstas, studijų procesas bus vykdomas nuotoliniu būdu. Konsultacijos baigiamųjų darbų rengimui intensyviai vyksta nuotoliniu būdu.

Dėstytojai per šias dvi savaites turi pasirengti studijų proceso vykdymui nuotoliniu būdu.

Kiti kolegijos darbuotojai, atsižvelgiant į darbo organizavimo ypatumus ir darbo pobūdį, dirba nuotoliniu būdu, įprastu savo darbo grafiku arba darbuotojų prašymu, jiems suteikiamos kasmetinės atostogos.

Darbuotojų komandiruotės, tarptautiniai vizitai bei dėstytojų atvykimas į kolegiją iš užsienio šalių atšaukiami, o suplanuotos Erasmus+ išvykos nukeliamos tolimesniam laikui.

Edukacinio aukštojo mokslo studijų centro organizuojamų renginių, kursų bei seminarų vykdymas nukeliamas vėlesniam laikui.

MarKo moksleivių akademijos užsiėmimų grafikas perkeliamas 2 savaitėms į priekį. Atnaujintą grafiką rasite paspaudę nuorodą.

Tėvams ir globėjams, auginantiems mažus vaikus, kuriems reikia priežiūros, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo derinti su darbdaviu ir pasirinkti galimus variantus: nuotolinis darbas, nedarbingumo pažymėjimas, atostogos, šeimos narių pagalba.

Maitinimo paslauga karantino laikotarpiu neteikiama.

Į kolegijos bendrabutį karantino laikotarpiu svečiai neįleidžiami, o gyventojų prašome laikytis Vyriausybės ir ŠMSM nurodytų prevencinių priemonių.

 

Saugokime save ir aplinkinius, likime budrūs, kantrūs ir sąmoningi.

 

Marijampolės kolegijos informacija