Marijampolės kolegijos bendruomenė, kaip ir visas miestas bei jo svečiai, praėjusį savaitgalį įsitraukė į Miesto dienų „Cukrinio festivalio“ šurmulį. Penktadienio popietę sveikinome miestą su švente ir prisijungę prie Saldžiosios šventinės eisenos atidarėme festivalį.

Tikime, kad gausus kolegijos bendruomenės būrys buvo pastebėtas, nes absolvento mantija ir jos atributai traukė ne vieno sutikto žvilgsnį. Dėl šios priežasties šeštadienį Poezijos parke įsikūrusioje MarKo žaidimų ir saldėsių erdvėje buvo galima pasimatuoti absolvento mantiją ir dalyvauti Facebook konkurse. Be šios pramogos kvietėme drąsiausius išbandyti akies ir rankos taiklumą žiedų mėtyme, per 1 min. surinkti MarKo dėlionę ar surasti atsakymą apie mūsų studijas lankstinukyje. Mažiausiems lankytojams teko nekantriai pastovėti eilėse, nes vaišinome puriąja cukraus vata ir kitais saldėsiais.

Dėkojame visiems, atradusiems mūsų erdvę, išdrįsusiems sustoti, pakalbinti studentus ir dėstytojus. Džiaugiamės tiek vaikų, tiek suaugusiųjų sukeltu šurmuliu, bandant kuo greičiau atlikti užduotis, nes juk smagiau išeiti apdovanotam. Ačiū pasakyti yra maža tiems, kurie nuo ankstaus šeštadienio ryto statė, tvėrė, jaukia darė kolegijos erdvę, kvietė užeiti, įtraukė į žaidimus ir su didžiausiu atsidavimu paskleidė po parką MarKo cukraus vatos debesėlių.

 

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia.

 

Marijampolės kolegijos informacija