Jau 23 kartą Lietuvoje vyko tarptautinė imitacinių bendrovių mugė.

2019 m.  balandžio 10 dieną kartu su 46 Lietuvos ir užsienio šalių komandomis mugėje dalyvavo Marijampolės kolegijos imitacinė įmonė „Marko Mantingėlė“. Renginyje dalyvavo 29 imitacinės bendrovės iš įvairių Lietuvos mokymo įstaigų (universitetų, kolegijų, profesinio mokymo įstaigų, gimnazijų), o penkių šalių (Austrijos, Bulgarijos, Italijos, Ispanijos, Kosta Rikos ) dalyvavo Skype konferencijose.

Mugės metu dalyviai pristatė savo prekes, paslaugas: nuo „nerealios kelionės į ateitį“ iki žemiškos dieviško skonio spurgos donut.

Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė žymus autosporto lenktynininkas, vienas universaliausių lenktynininkų Baltijos šalyse Benediktas Vanagas.

Dalyviai mugės metu ne tik vykdė prekybą, bet ir dalyvavo protų mūšyje „Darnus verslas: praeitis, dabartis, ateitis“, kuris vyko trimis turais.  Imitacinių įmonių vadovai dalyvavo edukacinėje programoje „Florentinų gamyba“.

Komandą „Marko Mantingėlė“ atstovavo įmonių įstaigų administravimo studijų programos studentės: Miglė Ašeriškytė, Aida Balickaitė, Simona Daugėlaitė, Lukrecija Pajaujytė. Studentės demonstravo prekybos, derybų, komunikacijos įgūdžius, visus lankytojus vaišino saldžiais UAB „Mantinga“ gaminiais. „Marko Mantingėlė“ buvo apdovanota nominacija už daugiausia pardavimo sandorių sudariusi komanda.

Nuoširdus ačiū socialiniam partneriui UAB „Mantinga“ ir puikiai komandai.

 

Verslo praktinio mokymo firmos vadovė

Živilė Myru