Šiandien Marijampolės kolegijos koridoriuose neskambėjo pirmasis skambutis, kviečiantis į paskaitas, tačiau Iškilmių salėje skambėjo svečių, kolegijos administracijos sveikinimo žodžiai ir Karolio bei Jurgitos dovanojamos dainos.

Kolegijos direktorė ne tik sveikino bendruomenę, bet ir pristatė laukiančius iššūkius, pokyčius, be kurių neįmanomas kolegijos augimas. Pirmakursiams palinkėjo kuo greičiau įsilieti į kolegijos bendruomenę, susirasti draugų ne tik tarp studentų, bet ir dėstytojų. Esamiems studentams linkėjo atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų ir neužmiršti, kad mokosi pirmiausia sau. Dėstytojams – svajoti, o ne kitų svajones įgyvendini, tobulėti ir tobulinti kitus, nes tik taip galima sukurti brandžias asmenybes.

Sveikinimo ir pasitikėjimo žodžius tarė Marijampolės kolegijos tarybos pirmininko pavaduotojas Kęstutis Svitojus, kolegijos kapelionas Kęstutis Žemaitis bei Nemuno euroregiono Marijampolės biuro vadovas Gintaras Skamaročius.

 

Šventinės dienos iškilmės 12 val. persikėlė į Marijampolės baziliką, kur buvo aukojamos šv. Mišios už visų Marijampolės švietimų įstaigų bendruomenes. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šventės organizavimo ir vedimo. Džiaugiamės turėdami Jus. Dar kartą sveikiname visus su šventė ir linkime šviestis, šviesti ir ta šviesa dalintis su kitais.

 

Daugiau nuotraukų rasite Facebook albume

Marijampolės kolegijos informacija