Kol vasario 26-ąją Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda lankėsi Kazlų Rūdos savivaldybėje ir bendravo su mūsų regiono miestų merais bei vietos politikais, Marijampolės kolegijoje viešėjo Jo ekscelencijos patarėjas Paulius Baltokas.

Susitikime taip pat dalyvavo Asta Vaznienė, Marijampolės savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja, Vilhelmas Petkevičius, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos direktorius, Arūnas Žukauskas, Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės vyriausiasis prokuroras, Kęstutis Svitojus, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo tarybos atstovas, kolegijos dekanai – Kęstutis Traškevičius ir Vladas Beržanskis,  Salomėja Karasevičiūtė, Marijampolės kolegijos mokslo taikomosios veiklos tarybos narė, Odeta Gluoksnytė, Projektinės veiklos ir tarptautinės partnerystės skyriaus vadovė, Valė Sorakaitė, Marijampolės kolegijos tarybos narė, Mindaugas Lelešius, Marijampolės kolegijos karjeros specialistas. Džiaugiamės, kad svečias domėjosi regioninės aukštosios mokyklos esama situacija ir perspektyvomis. Vykusiame susitikime kolegijos direktorė Alė Murauskienė pristatė regioninės kolegijos koncepciją, strateginės veiklos kryptis bei apžvelgė savo pirmuosius vadovavimo metus, vykstančius reikšmingus pokyčius. Įvykęs susitikimas ir diskusija buvo labai aktuali tiek patarėjui, tiek dalyvavusiems kolegijos atstovams bei socialiniams partneriams, nes planuotas pusantros valandos susitikimas tęsėsi daugiau nė tris valandas.

P. Baltokas įvertino intensyvių pokyčių svarbą, nuveiktų darbų reikšmingumą bei teisingai nusibrėžtas ateities gaires, teigdamas, kad per metus kolegija nepažįstamai pasikeitė. Dėkojame Prezidentūros atstovui už parodytą dėmesį Marijampolės kolegijai, už efektyvią ir naudingą diskusiją bei pokyčių įvertinimą ir pritarimą, kad kolegija eina reikiama kryptimi.

 

Marijampolės kolegijos informacija ir nuotraukos